eng 
 
ukr 
 
russ 
 
на головну
 
Безконтактні радіохвильові датчики
 
А) Сповіщувач охоронний мікрохвильовий лінійний "МИОЛ-04".
Призначено для охорони ділянок периметра різних протяжних об'єктів, формування і видачі тривожного повідомлення шляхом розмикання вихідних контактів виконавчого реле при перетинанні зони виявлення порушником.
foto_miol-04
На відміну від сповіщувачів інших виробників, "МИОЛ-04" забезпечує:
 скритність роботи, не дозволяючи порушнику визначити за зовнішньім
   виглядом призначення приймально-передавальних модулів,
   розташування і границі зони виявлення;
 збільшену дальність дії на одну ділянку - до 300 м;
 виявлення повзучого порушника;
 простоту настроювання та перевірки працездатності;
 відсутність дорогої кабельної продукції - екранованих
   чи коаксіальних кабелів, кручених пар і ін.;
 оптимальне співвідношення "ефективність-вартість";
 збільшений термін служби - не менш 8 років беззупинної роботи.
 
 
Б) Датчик вібрацій на основі когерентного радара мм діапазону
Призначено для безконтактного виміру вібрацій (переміщень) обертових валів, турбін, двигунів і елементів будівельних конструкцій, фундаментів, стін, висотних будинків, вишок, мостів, трубопроводів і високовольтних ліній передачі.
Принцип роботи датчика вібрацій засновано на опроміненні вимірюваного об'єкта вузьким радіопроменем і прийомі відбитого сигналу, що модульований по фазі й амплітуді завдяки вібрації об'єкта. Для відновлення параметрів вібрацій служить розроблений алгоритм обробки сигналів, який реалізовано у програмному забезпеченні для ПК. Датчик забезпечує вимірювання вібропереміщення в діапазоні частот вібрацій 0,1 Гц - 50 кГц із точністю не гірше 8 мкм.
  foto_vibration sensor based upon a mm-wave coherent radar  
 
В) Датчик октанового числа
Розроблено на принципах вимірювання комплексної діелектричної проникності у НВЧ діапазоні. Дозволяє робити точний контроль якості бензину як у промислових умовах, так і при побутовому використанні. Малогабаритний, переносний датчик октанового числа призначений для оперативної індикації на стрілочному приладі октанового числа неетилових автомобільних бензинів. Маючи високу дозвільну здатність, дозволяє знайти зміст 14 г води в 1 т нафти.
     
 
Г) Датчик рівня
Призначено для точного визначення рівня рідких і сипучих середовищ з точністю до 2 мм. Може використовуватися для контролю рівня рідких і сипучих середовищ в умовах їх промислового і побутового збереження.
   
Copyringht © 2010 IRE.All Right Reserved